Zaufaj naszej opiece,

gdy jesteś daleko

Zaufaj naszej opiece, gdy jesteś daleko

Ze względu na położenie, ok. 10 km i 15 minut od samego centrum Łodzi, rodziny zamieszkujące w województwie łódzkim, szukające pomocy w przypadku chorób, takich jak demencja/otępienie, Alzheimer, potrzebujących rehabilitacji i opieki paliatywnej dla swoich  bliskich, JOVIMED będzie najlepszym wyborem, jako miejsce spełniające Państwa oczekiwania.

Jovimed ma  duże możliwości, które sprawiają, że jest to atrakcyjny Ośrodek  dla rodzin żyjących w każdym zakątku Świata.

Już dziś możemy się pochwalić, że  Rodziny z całej Polski,  Europy  czy USA, znajdują  nas, jako godne zaufania miejsce  do życia swoich bliskich.

Czy  pacjenci z chorobą  Alzheimera mogą mieszkać w takim Ośrodku, daleko od bliskiej  rodziny?

Tak… Zmiany demograficzne i rosnący proces urbanizacji, generują  potrzebę istnienia takiego miejsca, jak Jovimed, ponieważ  jesteśmy skoncentrowani na zapewnieniu właściwego środowiska dla naszych Mieszkańców, a rozłąka z rodziną nie jest odbierana, jako odrzucenie Seniora przez najbliższych, a wręcz przeciwnie, jako troska o ich bezpieczeństwo i zapewnienie  komfortu psychicznego i fizycznego.

 • Pomagamy rodzinie w utrzymywaniu  codziennego  kontaktu  z ich bliskimi.  Umożliwiamy i zachęcamy do  rozmów przy pomocy Skype’a. Będziemy podczas telekonferencji, by  zapewnić odpowiedni poziom potrzebnych emocji. 
  • Członkowie rodziny mogą mieć pewność, że ich ukochane, bliskie osoby są regularnie odwiedzane przez lekarza, a w nagłych przypadkach  mają zapewnioną opiekę  szpitalną  na terenie Łodzi i Pabianic.

 • Sprawujemy stałą opiekę pielęgniarską  i dodatkową asystę dostępną dla naszych pensjonariuszy według ich indywidualnych potrzeb.
  • Dbamy o osobiste pranie każdego podopiecznego , a w razie potrzeby  robimy  zakupy  w uzgodnieniu z  rodziną. 
  • Zachęcamy do spotkań naszych podopiecznych  z przyjaciółmi i  osobami  bliskimi  zgodnie z instrukcjami najbliższych.
  • W razie potrzeby dostępny jest kontakt z Kadrą Jovimedu  również po godzinach pracy. 
  • Oprócz regularnej opieki medycznej, wychodzimy naprzeciw  indywidualnym  potrzebom pensjonariuszy ,udostępniając usługi fryzjerskie, specjalne zalecenia dietetyczne, zakup leków i innych produktów na życzenie Seniora i jego rodziny.

W Naszym  Domu  dostosowujemy  działania,  opiekę  do potrzeb Mieszkańców i  ich bliskich, za  uczciwą i przystępną  cenę w komfortowych warunkach.

Prosimy o określenie potrzeb medycznych i osobistych swoich  bliskich. A  dostarczenie jak najwięcej  informacji o nich, łącznie z ulubioną muzyką, książką ,hobby ,sprawi, że   na twarzach naszych kochanych zagości  uśmiech i zadowolenie.

Dyrektor Ośrodka

Agnieszka Pianowska

Koordynator 

Sekretariat

(+48) 422 110 621

Adres e-mail

Znajdź nas na Google Maps

Zachodnia 37, 95-054 Ksawerów, Poland

Find us on Google

​Znajdź nas na Facebooku
Jovimed
 

 • Facebook

Copyright © Jovimed, Inc.