top of page
Surprising Mom

Dom Opieki

Serdecznie zapraszamy do naszego Senior Home, który został zaprojektowany z myślą o wygodzie, bezpieczeństwie i indywidualnych potrzebach jego mieszkańców. Oferujemy przyjaciołom domową atmosferę i staramy się, aby każdy dzień był radosny i przyjemny dla naszych gości.

 

Udogodnienia naszego Domu Seniora

Dom Seniora Jovimed wyróżnia ciepła i rodzinna atmosfera. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pacjenci poczuli się dobrze, jak w swoim domu. Cieszymy się również, że członkowie rodziny oraz przyjaciele pacjenta zamieszkałego w naszym domu, mają możliwość odwiedzin bez ograniczeń.

Nasz obiekt oferuje łóżka pojedyncze i podwójne, przytulne pokoje o wysokim standardzie z łazienkami dostosowanymi do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych. Większość pokoi posiada balkon lub taras.

Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w system przywoławczy, internet i telewizję cyfrową.

Oferujemy elegancko urządzone pokoje ze specjalnymi łóżkami rehabilitacyjnymi i ortopedycznymi. Każdy pacjent może korzystać z pilota, aby ręcznie wyregulować położenie i nachylenie łóżka, co znacznie poprawia komfort i wygodę. W pokoju można również umieścić własne małe meble.

Nasi architekci zaprojektowali wiele stylowych i wspólnych pomieszczeń z dużą ilością sof, foteli i zieleni.

Codzienny wspólny salon to świetny sposób, aby goście mogli spędzić przyjemnie czas na rozmowach, grach i innych zajęciach. Biblioteka jaką posiada dom opieki łódzkie umożliwia dostęp do wielu ciekawych książek, ale również do codziennej prasy.

Zwracamy szczególną uwagę na komfort i bezpieczeństwo. Dlatego nie działamy jako typowy dom starców, lecz jako dom seniora pozwalający zapewnić opiekę oraz pomoc seniorom przebywającym w naszym domu opieki. U nas osoby w podeszłym wieku mogą liczyć na fachową opiekę wykwalifikowanej kadry, która do każdego podchodzi z empatią i troską.

Nasz obiekt posiada nowoczesną w pełni wyposażoną kuchnię, w której nasz kucharz i jego pracownicy przygotowują smaczne i różnorodne domowe potrawy. Nasze posiłki serwowane są w przestronnej jadalni lub w sali seniorów w razie potrzeby. Nasi pracownicy serwują codziennie posiłki (w tym indywidualne zalecenia dietetyczne) oraz dodatkowe przekąski i napoje między posiłkami.

bottom of page